JOB OFFERS

(Młodszy) Specjalista ds. obsługi klienta (pełny lub niepełny etat, możliwość pracy zdalnej/domowej)

scheme image

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Twoja rola i główne zadania

  • Jesteś odpowiedzialny za profesjonalne przyjmowanie i przetwarzanie zapytań od naszych niemieckich i polskich klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu;
  • Współpracujesz również z kolegami z innych zespołów w zakresie płatności, reklamacji, logistyki i księgowości w celu znalezienia najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych klientów;
  • Jesteś osobą kontaktową dla naszych klientów w kwestiach przedsprzedażowych i posprzedażowych (w tym realizacji płatności, realizacji zamówień i anulowania/zwrotu);

Kogo szukamy

  • Doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, poprawna gramatycznie (min. poziom C1);
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta niemieckojęzycznego (preferowane w sektorze e-commerce);
  • Chęć i pasja do pracy z klientami niezależnie od sposobu komunikacji
  • Zorientowanie na cel i klienta, wysokie zaangażowanie i często kreatywne podejście (Zapytania klientów są zawsze traktowane z najwyższą uwagą i w sposób indywidualny);
  • Pozytywne nastawienie do świata i ludzi;
  • Samodzielność w rozwiązywaniu zapytań od początku do końca;
  • Zespołowe podejście - gramy do jednej bramki;
  • Otwartość na pracę w ustalonych godzinach, w ramach okna czasowego 8:00 - 20:00, a także na pracę w weekendy.

Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna
    Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Zajęcia językowe
    Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.
  • Praca zdalna i elastyczny czas pracy
    Możliwość częściowej pracy zdalnej, a także dostosowania czasu pracy pod Twój plan dnia.
  • Biuro w centrum Wrocławia
    W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.
  • Owocowe poniedziałki
    Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.
  • Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie
    Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Prosimy o przesłanie kompletnych dokumentów (CV, list motywacyjny, certyfikaty), jak również o podanie pożądanego wynagrodzenia i najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.