JOB OFFERS

E-marketing (CRM) Specialist / Specjalista ds. E-marketingu (CRM)

  • Opublikowane: 2021-07-16
  • opublikowano do: 2030-08-10
scheme image

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Kogo szukamy?

Doświadczonego specjalisty w dziedzinie CRM, który weźmie odpowiedzialność za kompleksowe i różnorodne działania związane z zarządzaniem relacjami i komunikacją z naszymi klientami oraz wdroży rozwiązania, które będą wspierały nasze wysiłki w zakresie aktywacji, utrzymania i zapobiegania odpływowi klientów.

Twoja rola i główne zadania:
  • zwiększanie lojalności i wartości klientów poprzez ich segmentację i tworzenie spersonalizowanej komunikacji za pomocą email marketingu i retargetingu;
  • opracowanie i doskonalenie customer journey w celu dostarczania klientom pozytywnych wrażeń i wzrostu konwersji na sprzedaż;
  • przygotowywanie kreatywnych kampanii wspierających sprzedaż we współpracy z działem zakupów;
  • ciągła optymalizacja działań poprzez prowadzenie i analizowanie testów A/B z pomocą analityka;
  • sporządzanie prognoz, analiz i raportów z działań CRM.

Przyda Ci się:

  • wymagane min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w marketingu związanym z e-commerce;